Stacks Image 4164
Stacks Image 4168

Daha fazlasını görmek için aşağı kaydırın

Stacks Image 5083

Tarayıcının Doğruluğu CAD / CAM'de başlar

En zorlu köprüler, implantlar ve bar tasarımları en yüksek doğruluğu gerektirir. En modern mavi ışık tarama teknolojisini kullanan T serisi, en zor formları yüksek hassasiyetle yakalayabiliyor. 3D dental tarayıcılarımız, doğruluk açısından ISO 12836, ANSI / ADA standardı No. 132 ve VDI 2634 dahil olmak üzere çeşitli endüstri standartlarını yerine getirir.

<7 mikron ISO 12836

Dental endüstrisinin en hızlı laboratuvar tarayıcısı

T500’ün hızlı tarama motoru ve yüksek verimli yazılım algoritmasıyla, tam bir ağzı 12 saniye içinde ya da 19 saniye içinde sekiz kalıpta tarayabilirsiniz. Bu, T500'ü endüstrinin en hızlı 3D dental lab tarayıcısı yapar.

12 saniye
Tam kemer tarama

Stacks Image 4852

19 saniye
 8 öğeli tarama

Stacks Image 4855

Gelişmiş veri işleme ve yüksek çözünürlüklü kameralar

T serisi, son teknoloji yazılımı, yüksek çözünürlüklü kameraları ve mavi ışık tarama teknolojisi ile veri hassasiyetinde devrim yarattı. Çift MP 2.0 çözünürlüğüne sahip gelişmiş kamera sistemi ile en son teknoloji olağanüstü performans ve tarama verisi kalitesi sunar. Yeni 3D tarayıcı serimiz, restorasyon uyumunu ayarlamak için denemeyi ve hatayı en aza indirerek değerli zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlayarak işiniz için netlik sunar.

Stacks Image 4879
Stacks Image 4882
Stacks Image 4885
Stacks Image 4888

Modelsiz iş akışı

Ölçü tarama özelliğimiz, alçıdan model yapma ihtiyacınızı ortadan kaldırır. Ölçümü laboratuvara vardıktan hemen sonra tarayabilir ve tasarlamaya başlayabilirsiniz. 3 eksenli gösterim kolu, gösterimin her iki tarafını da otomatik olarak tarar, böylece bir adımda otomatik çift taraflı ölçü taraması yapabilirsiniz. 3D dental tarayıcılarımız, gösterim taramaları için optimize edilmiş tarama yolları kullanarak hem model hem de gösterim taramasında aynı doğruluk seviyesini sunar. Bu, hassasiyetten ödün vermeden iş akışınızı hızlandırır

Stacks Image 4912

Esnek Çok Kalıplı

Tam ağız veya kısmi öğeleri aynı anda birden fazla kalıpla tarayarak iş akışınızı iyileştirin. Daha az tarama ile daha verimli çalışma sağlayın.

Stacks Image 4562

Projektör Koruma Modu

Tarayıcı açık bırakıldığında ancak kullanılmadığında, tarayıcı ömrü azalır ve elektrik israfı olur. Tarayıcı kullanılmadığında, sistem tarama motorunu otomatik olarak kapatır. Gerektiğinde, projektör otomatik olarak başlar.

Otomatik durdurma - projektör ışığı kapalı

Stacks Image 4590

Otomatik başlatma - projektör ışığı yanıyor

Stacks Image 4595

Tam Boy Artikülatör Tarama

Tam oklüzyon oryantasyonunu yeniden üretmek için, artikülatörün kendisindeki oklüzyonun taranmasından daha iyi bir şey yoktur. T serisi dental tarayıcılar, piyasada bulunan tüm artikülatörlere uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Stacks Image 5101
Stacks Image 5123

Teknik bilgi

Tarama hacmi: 90mm x 72 mm x 60mm
Tarama prensibi: Faz değiştiren optik üçgenleme
Boyutlar: 290mm x 290mm x 340mm
Gösterim taraması: 3 eksenli otomatik
Ağırlık: 12kg
Işık kaynağı: Mavi LED
Bağlantı: USB 3.0 B tipi
Tarama hızı (tam kemer): 12 sn
Dokunmatik sensör: dahil
3 eksenli baskı kolu: İsteğe bağlı
Esnek çoklu kalıp: Dahil
Renk dokusu tarama modülü: Dahil
Artikülatör modülü: Dahil
Artikülatör plakası: isteğe bağlı
KAS jig: İsteğe bağlı
Güç: AC 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Garanti: 4 * yıl

* 2 yıl garanti ve ek ücret
2 yıl ücretsiz yedek parça değişimi